logo

90-dňové balenie 3x Rybí kolagén v prášku 10 000 mg

výživový doplnok rybí kolagén

Objavte aj vy účinky kolagénu s obsahom  až 10 000mg. Na Slovensku azda nenájdete výrobok s takýmto obsahom kolagénu. Navyše, v rámci Európy je Swedish Nutra Kolagén najlepší produkt. Chcete udržiavať vašu pokožku, vlasy a kĺby silné a zdravé? Zaraďte kolagén do vášho jedálnička ešte dnes! A výsledky vás prekvapia.

  • Pre mužov aj pre ženy
  • Chráni svalstvo
  • Priaznivé účinky na vlasy a pokožku
  • Pomáha regenerovať šľachy a kĺby
  • Až 10 000mg v jednej dávke

Bez príchute

 

55,70 

Rybí kolagén v prášku 10 000 mg × 3

Jeden z najsilnejších rybích kolagénov dostupný už aj na Slovensku! Tento výživový doplnok od renomovaného švédskeho výrobcu Swedish Nutra obsahuje až 10 000 mg rybieho kolagénu v dennej dávke a nemal by ujsť pozornosti každého, kto hľadá najlepšiu kvalitu na trhu.

Kolagén je vo forme prášku a bez chuti aby ste si ho mohli pridať do Vášho obľúbeného nápoja.

  • Bez cukru
  • V práškovej forme
  • Pre zdravie vlasov, kĺbov a pokožky

Nedostatok produktov skladom (only 2 left in stock)

Nedostatok produktov skladom

Ak si kúpite tento produkt, získate 55 Bodov v hodnote 1,65 !

Collagen 10 000 Pure Peptide je kvalitný 100% kolagén v prášku, ktorý má priaznivý vplyv na vlasy, pleť, nechty a rovnako tak pomáha regenerovať kĺby a šľachy. Prášok je bez príchute, prísad, farbív a vďaka vynikajúcej rozpúšťateľnosti vo vode je zaistená rýchla vstrebateľnosť. Jedna dávka obsahuje až 10 000 mg čistého biologicky aktívneho rybieho kolagénu. Kvalita je zaručená, vyrába sa vo Švédsku, kde sú vo výrobnom procese dodržiavané najvyššie kvalitatívne štandardy. Pocíťte jeho blahodárne účinky doslova na vlastnej koži aj vy.

Čo všetko dokáže?

Zachová pokožku sviežu

Obsahuje rybací kolagén, ktorý v kombinácii s kyselinou hyalurónovou omladzuje a udržiava pokožku sviežu. Zaradením kolagénu Collagen 10 000 Pure Peptide od Swedish Nutra do vášho jedálnička zabezpečíte zvýšenie elasticity pokožky, čím sa výrazne zníži tvorba vrások a kožné bunky budú lepšie prirodzene regenerovať. Okrem toho pomáha aj pri celulitíde, striách či akné.

Zabezpečuje pomalšiu opotrebovateľnosť kĺbov a tlmí bolesť

Prirodzená produkcia kolagénu v tele sa okolo 40-tého roku života takmer úplne zastaví. Jeho nedostatok môže spôsobovať zhoršený pohyb, bolesti či poruchy kĺbov. Kolagén je totiž akési mazivo, ktoré zabezpečuje pohyb bez bolesti. Pravidelným užívaním zabránite vzniku osteoporózy a znížite riziko vzniku porúch kĺbov. Štúdie preukázali, že pacientom trpiacim reumatoídnou artritídiou pomohlo užívanie doplnku stravy Collagen 10 000 Pure Peptide znížiť opuchy a bolesti pri pohybe. Pri osteoartróze kolagén u pacientov zlepšuje pohyb po schodoch a zabezpečuje bezproblémové vykonávanie bežných aktivít.

Má priaznivý vplyv na nechty a vlasy  

Pravidelným užívaním kolagénu dosiahnete to, že vaše nechty sa nebudú lámať a budú zdravé a pevné. Znížená kvalita nechtov je totiž často zapríčinená práve nedostatkom kolagénu v tele. Denné doplňovanie tiež napomáha obnovovať vlasové folikuly, čo výrazne napomáha ľuďom s redšími vlasmi.

 

Hmotnosť 1,3 kg

Rybí kolagén v prášku 10 000 mg

Hmotnosť 0,4 kg

ZLOŽENIE PRODUKTU A DÁVKOVANIE

Produkt je vo forme prášku.

Objem: 300 g

Zloženie: Hydrolyzovaný kolagén (z rýb) typu 1 a 3 obsahujúci aminokyseliny: l-glycín, l-prolín, l-alanín, l-hydroxyprolín, kyselina l-glutámová, l-arginín, kyselina l-asparágová, l-serín , l-lyzín, l-leucín, l-valín, l-treonín, l-fenylalanín, l-izoleucín, l-hydroxylyzín, l-metionín, l-histidín, l-tyrozín, l-cysteín.

Môže obsahovať ryby.

Odporúčané dávkovanie: 10 000 mg (1 dávka – 2 odmerky) – 1 x denne zmiešať s vodou alebo džúsom a vypiť. Výrobok sa môže užívať s jedlom ale aj bez jedla pričom má rovnaký účinok. Výrobky s kolagénom je najlepšie užívať pred spaním. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Odmerka je priložená k výrobku.

Odporúča sa užívať aspoň 3 mesiace. 1 balenie postačuje na 30 dní.

Obsah aktívnych látok 2 odmerky (10 g) Odporúčaná denná dávka (%)
Hydrolyzovaný kolagén (z rýb) typu 1 a 3 10 000 mg Nie je stanovená

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia.

SKLADOVANIE

Skladovanie:

Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 2 mesiacov.

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na vrchnáku.

Krajina pôvodu: Švédsko