logo

Najčastejšie otázky

Pre koho sú naše výrobky určené?

Naše výživové doplnky sú určené pre dospelých, ktorí si chcú udržať zdravú a krásnu pokožku silné vlasy, nechty a pevné kĺby alebo majú špecifický zdravotný problém. Napríklad problémy s pečeňou alebo s dýchacími cestami. Vyľadajte si v ponuke Váš obľubený produkt alebo si ho vyberte podľa toho čo Vás trápi. V ponuke nájdete aj produkty pre deti.

 

Kto je Swedish Nutra a čo vyrábajú?

Swedish Nutra je Švédska spoločnosť špecializujúca sa na výrobu kvalitných kolagénových doplnkov stravy v práškovej forme a aj v podobe sirupov.

 

 

Čo tvorí kolagén v produktoch Swedish Nutra?

Čo sa týka tekutých produktov COLLAGEN PURE PEPTIDE 10 000 a COLLAGEN PURE PEPTIDE 5000 kolagén je tvorený zo sladkovodných rýb. V produktoch COLLAGEN PURE PEPTIDE 10 000 PRÁŠKOVÝ, JOINT SUPPORT, HAIR SKIN & NAILS, ANTI-ACNE, MEGA SPORT, MAN MULTIVITAMIN, WOMAN MULTIVITAMIN a ULTRA+ je kolagén získavaný z tkanív hovädzieho dobytka.

 

Ako si vybrať ten správny produkt?

V hlavnom menu máte sekciu produkty. Vyberte si produkt podľa názvu alebo daného problému ktorý Vás trápi. Pred každou kúpou tovaru je potrebné si prečítať popis. Ak si chcete napríklad vybudovať silnejšiu imunitu odporúčame produkty ako Ultra+Multivitamin, Woman Multivitamin, alebo Man Multivitamin.

Ak zasa chcete silnejšie kĺby, pevnejšie vlasy, napnutejšiu pokožku a silnejšie nechty odporúčame produkty ako Hair, Skin & Nails, Collagen pure peptide 10 000, Collagen pure peptide 5000, Collagen pure peptide 10 000 práškovy alebo Joint Support ( kĺbova výživa ).

 

Ako správne dávkovať naše drinky?

Naše práškové kolagény majú odporučané dávkovanie – 2 odmerky=1 dávka=1x denne (odmerka sa nachádza v balení)
Tekuté kolagený majú odporučané dávkovanie – 15ml až 25ml = 1 dávka 1x denne (odmerka sa nachýdza v balení). Pred použitím pretrepať.
Odporúčame vám prečítať si slovenskú etiketu na fľaši keďže každý produkt je odlišný a dávkovanie závisí od charakteristiky produktu.

 

Možem kombinovať viaceré produkty?

Áno. Použiť v jeden deň môžete jeden z produktov : Hair, Skin & Nails, Woman Multivitamin, MAN multivitamin, ANTI-ACNE, Mega Sport, Ultra+ Multivitamin, a môže byť v jeden deň kombinovaný spolu s jedným z produktov : Collagen pure peptide 5000, Collagen Pure Peptide 10 000, Collagen Pure Peptide 10 000 práškovy alebo Joint Support ( kĺbová výživa )

 

Ako správne skladovať tieto produkty?

Uchovávať na chladnom mieste. Po otvorení skladovať v chladničke a spotrebovať do 2 mesiacov. Uchovávať mimo dosahu detí.

 

Ako môžem zaplatiť?

Ponúkame vám 3 možnosti platby.

1. Dobierka / Platba pri doručení + 1,50€
2. Platba prevodom na náš účet
3. Kartou

 

Ako mi tovar doručíte?

Tovar bude odoslaný do 24 hodín od prijatia objednávky. Ponúkame vám 3 možnosti dopravy.

Balík na poštu alebo do balíkoboxu4,10€
Packeta3,60€
Kuriér4,80€

 

Za ako dlho mi bude tovar doručeny?

Doručenie cez zásielkovňu trvá 1-3 pracovné dni.
Doručenie cez Slovensku poštu pri prijatí objednávky do 11:00 bude tovar doručený do dvoch dní.
Doručenie cez kuriéra tovar doručíme do 48 hodín od prijatia objednávky.

 

Čo ak s produktom nie som spokojný?

Ak s produktom nie ste spokojný, zavolajte nám prosím – +421 950 750 008 na zákaznícku podporu alebo pošlite nám email info@organiccare.sk a problém ihneď vyriešime. Spokojný zákazník je naša priorita. Pri nespokojnosti garantujeme vrátenie peňazí.

 

Aká je záruka produktov?

Údaje o záruke nájdete na vrchnáku tekutého produktu, takže v hornej časti. Práškové produkty majú záruku uvedenú na spodnej časti. Záruky produktov dôkladne preverujeme.

 

Obsahujú produkty ečka, cukor alebo iné škodlivé látky?

Produkty neobsahujú cukor, éčka a ani iné škodlivé látky. Viac informácií nájdete v popise produktu.