Doprava zdarma pri nákupe nad 70€

Trápi vás, že je vo vašej tvári vpísané viac, než by ste chceli povedať svetu? Obmedzujete pohyb na nevyhnutné minimum, pretože vaše kĺby už nie sú to, čo kedysi bývali? Desíte sa každej novej sviečky na narodeninovej torte? Nemusíte sa báť, kolagén vám to pomôže zmeniť.

VÝNIMOČNÝ KOLAGÉN

Ako sme už písali v prechádzajúcich článkoch, kolagén je najrozšírenejší proteín v našom tele. Ide najmä o kolagén typu 1, ktorý sa nachádza v kostiach, koži, krvných cievach, tráviacom trakte, svaloch a šľachách. Je to práve on, ktorý pomáha dodávať silu a elasticitu pokožke. Čo sa týka našich kĺbov a šliach, kolagén je vlastne „lepidlom“, ktoré nám pomáha udržiavať naše telo pokope. S pribúdajúcim vekom sa kolagén v našom tele začína prirodzene strácať. Tieto príznaky sú dôsledkom degeneratívnehu procesu starnutia, ktorého príznakmi sú bolesti kĺbov (slabšia alebo ustupujúca chrupavka), klesajúca koža, vrásky. Veľký vplyv na starnutie má aj životný štýl, ktorý vedieme: fajčenie, stravovacie návyky, dlhodobé vystavovanie slnečnému žiareniu, ktoré tiež prispievajú k vyčerpaniu hladiny kolagénu.

Kolagény od Swedish Nutra sú doplnkom stravy s obsahom kolagénu typu 1 a 3, ktoré sú vhodné na regeneráciu vlasov, pokožky, nechtov, no priaznivo vplýva aj na svaly a kĺby. Je bez pridanej príchuti a farbív a obsahuje 19 druhov aminokyselín bez geneticky modifikovaných organizmov.

VÝNIMOČNÝ KOLAGÉN

Kolagén udržiava pokožku hydratovanú, pevnú, pružnú a bez vrások. Pri jeho nedostatku vznikajú drobné aj hlbšie linky, pokožka stráca svoj mladistvý jas, vlasy a nechty sa stávajú krehkými a náchylnejšími k poškodeniu a takisto dochádza k zhoršeniu prejavov celulitídy.

VÝNIMOČNÝ KOLAGÉN

Swedish Nutra COLLAGEN

  • celkovo spomaľuje starnutie organizmu,
  • napomáha zosvetlenie pigmentových škvŕn,
  • pôsobí proti rozšíreným žilkám,
  • stimuluje syntézu kĺbovej chrupavky,
  • urýchľuje hojenie pokožky (akné, operácie, popáleniny, úrazy a i.),
  • zlepšuje kvalitu pleti, vlasov a nechtov,
  • zlepšuje stav kŕčových žíl,
  • zvyšuje hydratáciu a pružnosť pleti, vyhladzuje jemné vrásky.

Jeho dávkovanie je nasledovné: 2 lopatky (10 g) rozpustené vo vode. Balenie vystačí na 30 dní užívania.

Odporúčane produkty

Zdieľať:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Obsah článku

Môže Vás zaujímať

Zero Waste, nádej pre lepšiu budúcnosť

Zastavte, vnímajte a pozerajte na svet s otvorenými očami. Aj takto jednoducho by sa dala sformulovať myšlienka Zero Waste. Svet volá o pomoc a Zero Waste je šanca ozdraviť planétu. Na začiatku stojí záujem a potom činy, ktoré  vedú k náprave toho, čo sme pokazili.
Fakt, že čítate tieto slová, dokazuje váš záujem. Už iba pristúpiť k zmene a stanete sa súčasťou hnutia za lepšiu budúcnosť.

Žite zdravo. Ako znížiť zbytočný tuk v strave?

Ak ste na ceste za vysnívanou postavou alebo zdravším životom, tuky by ste nemali zo stravy vylúčiť úplne. Nadmerná konzumácia tučných jedál je síce všeobecne spájaná s nadváhou a ochoreniami srdca, no v optimálnom množstve je tuk pre telo nevyhnutný. Obmedzte množstvo tukov v strave tak, aby telo nepocítilo deficit živín a ručička na váhe išla smerom dolu.

Ako zlepšiť pamäť a sústredenie?

Pamäť funguje ako úložisko informácií a to má svoje kapacity. Je prirodzené, že čas od času na niečo zabudnete, no sú situácie, kedy potrebujete aby pamäť fungovala ako hodinky. Pamäť ide ruka v ruke s koncentráciou. Ak nie ste sústredený, veľa vecí vám uniká a ťažko si niečo zapamätáte. Keď chcete zlepšiť pamäť a sústredenie, musíte trénovať mozog a zabezpečiť mu dostatočnú výživu.

Tajomstvo zdravej a krásnej pokožky

  Pokožka je denne vystavená extrémnej záťaží a to nie len zvonka ale aj zvnútra. Striedanie ročných období, zlá životospráva, stres aj nedostatok spánku sa negatívne