logo

Trápi vás, že je vo vašej tvári vpísané viac, než by ste chceli povedať svetu? Obmedzujete pohyb na nevyhnutné minimum, pretože vaše kĺby už nie sú to, čo kedysi bývali? Desíte sa každej novej sviečky na narodeninovej torte? Nemusíte sa báť, kolagén vám to pomôže zmeniť.

VÝNIMOČNÝ KOLAGÉN

Ako sme už písali v prechádzajúcich článkoch, kolagén je najrozšírenejší proteín v našom tele. Ide najmä o kolagén typu 1, ktorý sa nachádza v kostiach, koži, krvných cievach, tráviacom trakte, svaloch a šľachách. Je to práve on, ktorý pomáha dodávať silu a elasticitu pokožke. Čo sa týka našich kĺbov a šliach, kolagén je vlastne „lepidlom“, ktoré nám pomáha udržiavať naše telo pokope. S pribúdajúcim vekom sa kolagén v našom tele začína prirodzene strácať. Tieto príznaky sú dôsledkom degeneratívnehu procesu starnutia, ktorého príznakmi sú bolesti kĺbov (slabšia alebo ustupujúca chrupavka), klesajúca koža, vrásky. Veľký vplyv na starnutie má aj životný štýl, ktorý vedieme: fajčenie, stravovacie návyky, dlhodobé vystavovanie slnečnému žiareniu, ktoré tiež prispievajú k vyčerpaniu hladiny kolagénu.

Kolagény od Swedish Nutra sú doplnkom stravy s obsahom kolagénu typu 1 a 3, ktoré sú vhodné na regeneráciu vlasov, pokožky, nechtov, no priaznivo vplýva aj na svaly a kĺby. Je bez pridanej príchuti a farbív a obsahuje 19 druhov aminokyselín bez geneticky modifikovaných organizmov.

VÝNIMOČNÝ KOLAGÉN

Kolagén udržiava pokožku hydratovanú, pevnú, pružnú a bez vrások. Pri jeho nedostatku vznikajú drobné aj hlbšie linky, pokožka stráca svoj mladistvý jas, vlasy a nechty sa stávajú krehkými a náchylnejšími k poškodeniu a takisto dochádza k zhoršeniu prejavov celulitídy.

VÝNIMOČNÝ KOLAGÉN

Swedish Nutra COLLAGEN

  • celkovo spomaľuje starnutie organizmu,
  • napomáha zosvetlenie pigmentových škvŕn,
  • pôsobí proti rozšíreným žilkám,
  • stimuluje syntézu kĺbovej chrupavky,
  • urýchľuje hojenie pokožky (akné, operácie, popáleniny, úrazy a i.),
  • zlepšuje kvalitu pleti, vlasov a nechtov,
  • zlepšuje stav kŕčových žíl,
  • zvyšuje hydratáciu a pružnosť pleti, vyhladzuje jemné vrásky.

Jeho dávkovanie je nasledovné: 2 lopatky (10 g) rozpustené vo vode. Balenie vystačí na 30 dní užívania.

Odporúčane produkty

Zdieľať:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Obsah článku

Môže Vás zaujímať

liver

Starostlivosť o pečeň, prevencia

Je skvelé, že sa zaujímate o zdravie a funkciu pečene. Pečeň je skutočne kľúčový orgán v našom tele, ktorý zohráva mnoho dôležitých úloh vrátane detoxikácie,

bilinky

TOP 5 biliniek pre Vaše zdravie

Ahoj! S radosťou vám poskytnem informácie o piatich bylinkách, ktoré sú známe svojimi pozitívnymi účinkami na zdravie. Pri ich používaní je však dôležité mať na