logo

Účinné posilnenie imunity pre každého z rodiny? S multivitamínovými doplnkami je to jednoduché!

V práci, v škole či škôlke, v prostriedkoch verejnej dopravy. Na všetkých týchto miestach sa to najmä v prechodnom období baktériami a vírusmi len tak hemží a „chytiť“ niečo je len otázkou krátkeho času. Najmä pri oslabenej imunite. Existuje však celkom jednoduchá cesta, ako rôznym nákazám účinne zabrániť.

Ak vaše dieťa chytí „každý soplík“, prípadne ak sa cítite oslabene po prechodnom ochladení či oteplení, mali by ste porozmýšľať nad posilnením vášho imunitného systému. Oplatí sa vám to najmä v prechodnom období, teda na jar a na jeseň. Vášmu organizmu sa však určite oplatí pomôcť aj počas zimného obdobia, prípadne v období vyššej fyzickej záťaže. Ak teda napríklad športujete, alebo prechádzate veľmi stresujúcim obdobím, nemali by ste zabúdať na dostatočný a vyvážený príjem vitamínov, minerálov a ďalších telu prospešných látok.

Ako do tela účinne dostať vitamíny a minerály?

Naše telo na svoje správne fungovanie potrebuje celý rad vitamínov a minerálov. Niektoré je schopné v dostatočnom množstve spracovať z prijímanej potravy, no s príjmom iných vitamínov mu treba pomôcť. Všeobecne platí, že najideálnejším spôsobom príjmu vitamínov a minerálov je pestrá vyvážená strava a dostatočná konzumácia čerstvého ovocia a zeleniny. V dnešnej uponáhľanej dobe však dodržať túto zásadu nie je vôbec jednoduché. Popri práci a každodenným povinnostiam má len málo z nás čas, zostaviť si vyvážený jedálniček, ktorý navyše bude aj dôsledne dodržiavať.

Našťastie, aj pre uponáhľaných a zaneprázdnených ľudí existuje účinné riešenie, ako dopriať telu všetky minerály a vitamíny, ktoré potrebuje. Multivitamínové prípravky predstavujú ideálny spôsob, ako si každodenne rýchlo a účinne doplniť zásobu vitamínov a ďalších látok, ktoré nášmu telu výrazne uľahčia fungovanie a zároveň podporia jeho obranyschopnosť. Medzi týmito doplnkami nájdete multivitamíny pre deti, pre ženy a pre mužov, pričom každý z nich má špeciálne upravené zloženie.

Multivitamínové doplnky pre celú rodinu so špeciálnou formulou

Super Kids Multivitamin je chutný a bohatý vitamínový komplex pre deti od 5 do 12 rokov. Prípravok obsahuje účinné látky podporujúce zdravý rast a pevnosť kostí. Obsahuje vitamíny A, C, D, E a zinok, ktoré sú nevyhnutné pre zdravý vývoj a posilnenie imunitného systému.

Multivitamín Super Kids pre deti

Man Multivitamin Daily Supplement je multivitamínový prípravok pre všetkých aktívnych mužov. Okrem komplexu vitamínov a minerálov obsahuje pokrokovú zložku Man Bio-Active life a extrakty z Aloe Vera, zeleného čaju a Gingko Biloba. Jednoducho všetko, čo je potrebné na dosiahnutie fyzickej a psychickej rovnováhy.

Woman Multivitamin Daily Supplement je komplexnou zmesou vitamínov a minerálov pre každú modernú ženu. Obsahuje formulu Woman Bio-Active Life, ktorá podporuje kardiovaskulárny systém a posilňuje metabolizmus. Ideálna voľba pre každú ženu, ktorá musí čeliť náročným výzvam každodenného života.

Odporúčane produkty

Zdieľať:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Obsah článku

Môže Vás zaujímať

liver

Starostlivosť o pečeň, prevencia

Je skvelé, že sa zaujímate o zdravie a funkciu pečene. Pečeň je skutočne kľúčový orgán v našom tele, ktorý zohráva mnoho dôležitých úloh vrátane detoxikácie,

bilinky

TOP 5 biliniek pre Vaše zdravie

Ahoj! S radosťou vám poskytnem informácie o piatich bylinkách, ktoré sú známe svojimi pozitívnymi účinkami na zdravie. Pri ich používaní je však dôležité mať na