Doprava zdarma pri nákupe nad 70€

Účinné posilnenie imunity pre každého z rodiny? S multivitamínovými doplnkami je to jednoduché!

V práci, v škole či škôlke, v prostriedkoch verejnej dopravy. Na všetkých týchto miestach sa to najmä v prechodnom období baktériami a vírusmi len tak hemží a „chytiť“ niečo je len otázkou krátkeho času. Najmä pri oslabenej imunite. Existuje však celkom jednoduchá cesta, ako rôznym nákazám účinne zabrániť.

Ak vaše dieťa chytí „každý soplík“, prípadne ak sa cítite oslabene po prechodnom ochladení či oteplení, mali by ste porozmýšľať nad posilnením vášho imunitného systému. Oplatí sa vám to najmä v prechodnom období, teda na jar a na jeseň. Vášmu organizmu sa však určite oplatí pomôcť aj počas zimného obdobia, prípadne v období vyššej fyzickej záťaže. Ak teda napríklad športujete, alebo prechádzate veľmi stresujúcim obdobím, nemali by ste zabúdať na dostatočný a vyvážený príjem vitamínov, minerálov a ďalších telu prospešných látok.

Ako do tela účinne dostať vitamíny a minerály?

Naše telo na svoje správne fungovanie potrebuje celý rad vitamínov a minerálov. Niektoré je schopné v dostatočnom množstve spracovať z prijímanej potravy, no s príjmom iných vitamínov mu treba pomôcť. Všeobecne platí, že najideálnejším spôsobom príjmu vitamínov a minerálov je pestrá vyvážená strava a dostatočná konzumácia čerstvého ovocia a zeleniny. V dnešnej uponáhľanej dobe však dodržať túto zásadu nie je vôbec jednoduché. Popri práci a každodenným povinnostiam má len málo z nás čas, zostaviť si vyvážený jedálniček, ktorý navyše bude aj dôsledne dodržiavať.

Našťastie, aj pre uponáhľaných a zaneprázdnených ľudí existuje účinné riešenie, ako dopriať telu všetky minerály a vitamíny, ktoré potrebuje. Multivitamínové prípravky predstavujú ideálny spôsob, ako si každodenne rýchlo a účinne doplniť zásobu vitamínov a ďalších látok, ktoré nášmu telu výrazne uľahčia fungovanie a zároveň podporia jeho obranyschopnosť. Medzi týmito doplnkami nájdete multivitamíny pre deti, pre ženy a pre mužov, pričom každý z nich má špeciálne upravené zloženie.

Multivitamínové doplnky pre celú rodinu so špeciálnou formulou

Super Kids Multivitamin je chutný a bohatý vitamínový komplex pre deti od 5 do 12 rokov. Prípravok obsahuje účinné látky podporujúce zdravý rast a pevnosť kostí. Obsahuje vitamíny A, C, D, E a zinok, ktoré sú nevyhnutné pre zdravý vývoj a posilnenie imunitného systému.

Multivitamín Super Kids pre deti

Man Multivitamin Daily Supplement je multivitamínový prípravok pre všetkých aktívnych mužov. Okrem komplexu vitamínov a minerálov obsahuje pokrokovú zložku Man Bio-Active life a extrakty z Aloe Vera, zeleného čaju a Gingko Biloba. Jednoducho všetko, čo je potrebné na dosiahnutie fyzickej a psychickej rovnováhy.

Woman Multivitamin Daily Supplement je komplexnou zmesou vitamínov a minerálov pre každú modernú ženu. Obsahuje formulu Woman Bio-Active Life, ktorá podporuje kardiovaskulárny systém a posilňuje metabolizmus. Ideálna voľba pre každú ženu, ktorá musí čeliť náročným výzvam každodenného života.

Odporúčane produkty

Zdieľať:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Obsah článku

Môže Vás zaujímať

Zero Waste, nádej pre lepšiu budúcnosť

Zastavte, vnímajte a pozerajte na svet s otvorenými očami. Aj takto jednoducho by sa dala sformulovať myšlienka Zero Waste. Svet volá o pomoc a Zero Waste je šanca ozdraviť planétu. Na začiatku stojí záujem a potom činy, ktoré  vedú k náprave toho, čo sme pokazili.
Fakt, že čítate tieto slová, dokazuje váš záujem. Už iba pristúpiť k zmene a stanete sa súčasťou hnutia za lepšiu budúcnosť.

Žite zdravo. Ako znížiť zbytočný tuk v strave?

Ak ste na ceste za vysnívanou postavou alebo zdravším životom, tuky by ste nemali zo stravy vylúčiť úplne. Nadmerná konzumácia tučných jedál je síce všeobecne spájaná s nadváhou a ochoreniami srdca, no v optimálnom množstve je tuk pre telo nevyhnutný. Obmedzte množstvo tukov v strave tak, aby telo nepocítilo deficit živín a ručička na váhe išla smerom dolu.

Ako zlepšiť pamäť a sústredenie?

Pamäť funguje ako úložisko informácií a to má svoje kapacity. Je prirodzené, že čas od času na niečo zabudnete, no sú situácie, kedy potrebujete aby pamäť fungovala ako hodinky. Pamäť ide ruka v ruke s koncentráciou. Ak nie ste sústredený, veľa vecí vám uniká a ťažko si niečo zapamätáte. Keď chcete zlepšiť pamäť a sústredenie, musíte trénovať mozog a zabezpečiť mu dostatočnú výživu.

Tajomstvo zdravej a krásnej pokožky

  Pokožka je denne vystavená extrémnej záťaží a to nie len zvonka ale aj zvnútra. Striedanie ročných období, zlá životospráva, stres aj nedostatok spánku sa negatívne