Doprava zdarma pri nákupe nad 70€

Často kladené otázky

Pre koho sú výrobky swedish Nutra určené?

Tekuté kolagénové výživové doplnky sú určené pre dospelých, ktorí si chcú udržať zdravú a krásnu pokožku silné vlasy,nechty a pevné kĺby alebo chcú spomaliť alebo predchádzať viditeľným známkam starnutia

Kto je Swedish Nutra a čo vyrábajú?

Swedish nutra je Švédska spoločnosť špecializujúca sa na výrobu kvalitných kolagénových doplnkov stravy v podobe sirupov.

Čo tvorí kolagén v produktoch Swedish Nutra?

Čo sa týka tekutých produktov COLLAGEN PURE PEPTIDE 10 000 a COLLAGEN PURE PEPTIDE 5000 kolagén je tvorený zo sladkovodných rýb. V produktoch COLLAGEN PURE PEPTIDE 10 000 PRÁŠKOVÝ, JOINT SUPPORT, HAIR SKIN & NAILS, ANTI-ACNE, MEGA SPORT, MAN MULTIVITAMIN, WOMAN MULTIVITAMIN a ULTRA+ je kolagén tvorený z hovädzieho dobytka.

Ako si vybrať ten správny produkt?

Pred každou kúpou tovaru je potrebné si prečítať popis a vedieť čo vás trápi. Ak si chcete napríklad vybudovať silnejšiu imunitu odporúčame produkty ako Ultra+Multivitamin, Woman Multivitamin, alebo Man Multivitamin,

Ak zasa chcete silnejšie kĺby, pevnejšie vlasy, napnutejšiu pokožku a silnejšie nechty odporúčame produkty ako Hair, Skin & Nails, Collagen pure peptide 10 000Collagen pure peptide 5000Collagen pure peptide 10 000 práškovyJoint Support ( kĺbova výživa )

Ako správne dávkovať naše drinky?

Pred použitím pretrepať. Odporúčame vám prečítať si etiketu na fľaši keďže každý produkt je odlišný a dávkovanie závisí od charakteristiky produktu.

Možem kombinovať viaceré produkty?

Áno. Použiť v jeden deň môžete jeden z produktov : Hair, Skin & Nails, Woman MultivitaminMAN multivitaminANTI-ACNEMega SportUltra+ Multivitamin, a môže byť v jeden deň kombinovaný spolu s jedným z produktov : Collagen pure peptide 5000Collagen Pure Peptide 10 000Collagen Pure Peptide 10 000 práškovy alebo Joint Support ( kĺbová výživa )

Ako správne skladovať tieto produkty?

Uchovávať na chladnom mieste. Po otvorení skladovať v chladničke a spotrebovať do 2 mesiacov. Uchovávať mimo dosahu detí.

Ako môžem zaplatiť?

Ponúkame vám 3 možnosti platby.

  1. Dobierka / Platba pri doručení + 1,50€
  2. Platba prevodom na náš účet 
  3. Kartou
Ako mi tovar doručíte?

Tovar bude odoslaný do 24 hodín od prijatia objednávky. Ponúkame vám 3 možnosti dopravy.

  1. Balík na poštu alebo do balíkoboxu (4,10€)
  2. Packeta(2,59€)
  3. Kuriér(4,50€)
Za ako dlho mi bude tovar doručeny ?

Doručenie cez zásielkovňu trvá 1-3 pracovné dni.

Doručenie cez Slovensku poštu pri prijatí objednávky do 11:00 bude tovar doručený  do dvoch dní

Doručenie cez kuriéra tovar doručíme do 48 hodín od prijatia objednávky.