Spôsob dopravy a platby

Výrobky sú odosielané v priebehu 24  hodín od prijatia platby na našom účte.Pri objednaní na dobierku platí až pri prevzatí balíka. Objednávateľ hradí poplatok podľa výberu spôsobu dodania tovaru.

Možnosti doručenia tovaru.

Zasielkovna

Zásielkovňa

Odborníci na odosielanie a doručovanie. Svoju objednávku z e-shopu si bežne môžete vyzdvihnúť už druhý deň na výdajnom mieste, ktoré si vyberiete.

Slovenská pošta

Slovenská pošta

Jednoduchá a cenovo výhodná služba na zasielanie tovaru v rámci Slovenska. Balík doručíme na adresu alebo si ho adresát môže vyzdvihnúť na pošte. Odosielame do 24 hodín od prijatia objednávky. Doba doručenia 1-2 pracovné dni.

VÝNIMOČNÝ KOLAGÉN

GLS kuriér

GLS zabezpečuje spoľahlivé kuriérske služby vysokej kvality. Pri objednaní tovaru cez GLSbude tovar doručený na Vašu adresu najneskôr do 72 hodín od prijatia objednávky.

Možnosti platby za tovar.

Dobierka

Služba doručovacej spoločnosti, ktorá odovzdá zásielku príjemcovi pri prevzatí v momente, keď za ňu zaplatí. To znamená, že za tovar sa platí až keď bude doručený.

Bankový prevod

Klasický prevod na účet, ktorý trvá 1 až 2 dni. Váš tovar vám bude odoslaný až po pripísaní platby na účet. Údaje pre platu vám budú odoslané v sprievodnom emaile po odoslaní objednávky.

Paypal

Internetová peňaženka PayPal zabezpečuje transakcie na internete ako dôveryhodný tretí subjekt. Namiesto toho, aby ste všade vypisovali číslo svojej kreditky a dávali predajcovi údaje, zaplatíte účtom Paypal a ten vám sumu strhne z účtu/kreditky, ktorú mu zadáte. Je to teda o dosť bezpečnejšie aj pohodlnejšie. Paypal využívate vždy Zdarma.