logo

Ako sa vnútorná rovnováha prejavuje navonok a prečo by ste si ju mali udržiavať?

Náš zovňajšok vo veľkej miere ovplyvňuje to, akým spôsobom žijeme a čo práve prežívame. Už v antickom Grécku poznali heslo „v zdravom tele zdravý duch“ a vedeli, že náš vnútrajšok a zovňajšok sú takpovediac spojenými nádobami. Pozrime sa na to, čo môžete urobiť pre to, aby ste sa cítili fit.

Udržiavate si vnútornú rovnováhu?

Hneď na úvod si skúste položiť otázku, ako sa staráte o svoj vnútorný a vonkajší svet. Pravidelné cvičenie, beh, rôzne koníčky sú skvelou formou psychohygieny, ktorými môžete dosiahnuť vnútornú pohodu. Niekedy to však stačiť nemusí a nášmu telu musíme pomôcť aj inak. Vzťah telesného a duševného komfortu je vzájomne prepojený a ak sa budete cítiť fit, prejaví sa to aj na vašom zovňajšku.

V dnešnej uponáhľanej dobe sa mnohí z nás stretávame s nadmerným a dlhodobým stresom, ktorý negatívne vplýva nielen na duševné ale aj fyzické zdravie. Ku stresu stačí ešte pridať nesprávne stravovacie návyky, nedostatok spánku, málo pohybu a problémy sú na svete. Toto všetko sa podpíše aj na vašom vzhľade a to nehovoríme len o kruhoch pod očami.

Prvým krokom na ceste k tomu aby ste sa cítili fit by malo byť prehodnotenie aktuálneho spôsobu života. Samozrejme, nie vždy je možné robiť radikálne rozhodnutia. Nebudeme vám radiť, aby ste dali výpoveď v práci a trebárs na mesiac niekam odcestovali. Stačí vám urobiť niekoľko malých, no za to účinných zmien. Pomôže ak si uvedomíte, že vnútorná rovnováha sa odzrkadľuje na vašom zovňajšku. Vlasy, nechty a pokožka sú doslova odzrkadlením vášho vnútorného stavu.

Pomôžu aj vitamíny

Ako však dosiahnuť vnútornú rovnováhu a udržať si ju? Základom je nájsť si pre seba trochu viac času a spomaliť. Nebojte sa naučiť niečo nové, nájsť si nové koníčky, prípadne sa viac venovať tomu, čo máte radi. Vyzerať dobre a cítiť sa fit si vyžaduje najmä odhodlanie a chuť niečo pre seba urobiť. No zabúdať netreba ani na zásoby vášho tela. Pri ceste za vnútornou rovnováhou vám najmä v zásobovaní tela pomôžu vitamíny a výživové doplnky, ktoré by ste si ale mali vyberať veľmi starostlivo.

Pre všetkých, ktorí chcú vyzerať a cítiť sa lepšie je určený doplnok Swedish Nutra HAIR SKIN & NAILS Beautifying Nutrition. Jeho zloženie vychádza z hesla, že vonkajšia krása je výsledok zdravého vnútra a tento doplnok má všetky predpoklady na to, aby vám pomohol dosiahnuť vnútornú rovnováhu. Je pre všetkých, ktorí túžia nielen po vnútornej rovnováhe ale aj po pevnejších vlasoch, krajších nechtoch a zdravej pokožke.

Swedish Nutra HAIR SKIN & NAILS Beautifying Nutrition je unikátnym spojením komplexu vitamínov B, zinku, kolagénu, zeleného čaju, Aloe Vera a CoQ10. Špeciálna formula vyživuje váš organizmus zvnútra a tým podporuje elasticitu kože, kvalitu a rast vlasov a tiež pevnosť nechtov. Postará sa o to aby ste boli fit a tiež, aby to na vás aj bolo vidno.


Swedish Nutra HAIR SKIN & NAILS Beautifying Nutrition vám pomôže k tomu, aby ste sa cítili fit
Odporúčane produkty

Zdieľať:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Obsah článku

Môže Vás zaujímať

liver

Starostlivosť o pečeň, prevencia

Je skvelé, že sa zaujímate o zdravie a funkciu pečene. Pečeň je skutočne kľúčový orgán v našom tele, ktorý zohráva mnoho dôležitých úloh vrátane detoxikácie,

bilinky

TOP 5 biliniek pre Vaše zdravie

Ahoj! S radosťou vám poskytnem informácie o piatich bylinkách, ktoré sú známe svojimi pozitívnymi účinkami na zdravie. Pri ich používaní je však dôležité mať na