Doprava zdarma pri nákupe nad 70€

Ako sa cítiť fit aj na konci leta?

Hoci to tak podľa počasia ešte nevyzerá, leto sa už pomaly dostáva do svojej záverečnej fázy. Aby ste si pocit odpočinutia udržali čo najdlhšie, oplatí sa zamerať na zásady, vďaka ktorým sa budete cítiť skrátka fit.

Dolieha na vás stres, pravidelne bojujete s únavou a necítite sa akosi vo svojej koži? Tieto pocity pozná zrejme každý. Omnoho citlivejšie ich navyše môžeme vnímať práve na konci leta, kedy končí v podstate najpríjemnejšie obdobie roka a je potrebné vrátiť sa späť do „zabehnutých koľají“. Pripravili sme pre vás niekoľko jednoduchých rád, ako svojmu telu pomôžete bojovať so stresom, únavou a zároveň, ako všetko zvládať lepšie.

Doprajte si pravidelný pohyb

Univerzálne rady na to, aký typ pohybových aktivít neexistuje, každý si musí nájsť ten svoj, ktorý bude vyhovovať časovým možnostiam, kondícii ako aj prostrediu, v ktorom sa pohybujete. Nič však určite nepokazíte ani obyčajnou prechádzkou či kratším ale zato pravidelným behom. Vyberte si aktivitu, ktorá vás baví čo najviac, hlavne sa však pohybujte.

Zamerajte sa na svoju pokožku

Po letnej dovolenke je vaša pokožka zrejme ešte stále pekne opálená, určite však nezabudnite na jej hydratáciu a starostlivosť. To isté platí aj o vašich vlasoch a nechtoch, ktorým horúce letné dni môžu dať celkom zabrať. Postupné šúpanie pokožky, pocity pnutia či jej nadmerné vysušenie vašej celkovej pohode určite neprispejú a platí to bezpochyby aj v prípade vašich nechtov. Ak sa vám robia zádery, prípadne sa vám nechty ľahko lámu, je ten najvyšší čas, hľadať na tieto problémy riešenie.

Po lete sa teda určite oplatí popracovať nielen na spevnení pokožky ale nechtov a vlasov, čo môžete okrem iného dosiahnuť aj správnym výživovým doplnkom.

Dbajte na správne stravovanie

Správne stravovanie je nevyhnutnosťou na to, aby procesy v našom tele prebiehali presne tak, ako majú. Na konci leta do svojho jedálnička určite zaraďte viac potravín bohatých na vitamíny a minerály, predovšetkým ovocie, zeleninu a ryby. Ak hľadáte prírodný „životabudič“, pokojne siahnite po stále populárnejších smoothies drinkoch z čerstvého ovocia a zeleniny.

Ak chcete svojmu telu pripraviť pravidelnú porciu vitamínov a minerálov, spoľahnúť sa môžete na špeciálny výživový doplnok Swedish Nutra WOMAN MULTIVITAMIN Daily Supplement, ktorý je určený pre všetky moderné ženy. Ide o špeciálnu komplexnú zmes, ktorá presne zodpovedá náročným požiadavkám, ktorým musí čeliť väčšina žien v produktívnom veku. Stačí dodržiavať odporúčané dávkovanie a pre svoje telo zabezpečíte nielen dostatočný prísun minerálov a vitamínov ale aj adekvátnu regeneráciu.

Tento výživový doplnok obsahuje formulu Woman Bio-Active Life a zároveň podporuje kardiovaskulárny systém a posilňuje metabolizmus. Obsahuje navyše extrakty z goji, spiruliny, zeleného čaju a ginko biloba. Vďaka jeho zloženiu a príjemnej pomarančovej príchuti si ho pri ceste za zdravým životným štýlom určite obľúbite.

Vitamínový komplex pre ženy
Vitamínový komplex pre ženy
Odporúčane produkty

Zdieľať:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Obsah článku

Môže Vás zaujímať

Zero Waste, nádej pre lepšiu budúcnosť

Zastavte, vnímajte a pozerajte na svet s otvorenými očami. Aj takto jednoducho by sa dala sformulovať myšlienka Zero Waste. Svet volá o pomoc a Zero Waste je šanca ozdraviť planétu. Na začiatku stojí záujem a potom činy, ktoré  vedú k náprave toho, čo sme pokazili.
Fakt, že čítate tieto slová, dokazuje váš záujem. Už iba pristúpiť k zmene a stanete sa súčasťou hnutia za lepšiu budúcnosť.

Žite zdravo. Ako znížiť zbytočný tuk v strave?

Ak ste na ceste za vysnívanou postavou alebo zdravším životom, tuky by ste nemali zo stravy vylúčiť úplne. Nadmerná konzumácia tučných jedál je síce všeobecne spájaná s nadváhou a ochoreniami srdca, no v optimálnom množstve je tuk pre telo nevyhnutný. Obmedzte množstvo tukov v strave tak, aby telo nepocítilo deficit živín a ručička na váhe išla smerom dolu.

Ako zlepšiť pamäť a sústredenie?

Pamäť funguje ako úložisko informácií a to má svoje kapacity. Je prirodzené, že čas od času na niečo zabudnete, no sú situácie, kedy potrebujete aby pamäť fungovala ako hodinky. Pamäť ide ruka v ruke s koncentráciou. Ak nie ste sústredený, veľa vecí vám uniká a ťažko si niečo zapamätáte. Keď chcete zlepšiť pamäť a sústredenie, musíte trénovať mozog a zabezpečiť mu dostatočnú výživu.

Tajomstvo zdravej a krásnej pokožky

  Pokožka je denne vystavená extrémnej záťaží a to nie len zvonka ale aj zvnútra. Striedanie ročných období, zlá životospráva, stres aj nedostatok spánku sa negatívne